Pište si prosím do komentů, která hvězda vám tady chybí a já o ní určitě začnu psát. Gossip♥

♥Michael Jackson♥

Michael Jackson jeho hrob je obětí vandalismu

14. července 2010 v 15:54 | Gossip♥
Michael Jackson je odpočinutí vandalismem

Svět byl šokován a zpustošen, když Michael Jackson náhle zemřel v červnu roku 2009, ale teď jeho hrob poškodili jeho fanoušci.

King of Pop jeho hrob byl znetvořen zprávami, jako je "Scházíš nám jsi sladký anděl," a "Udržuj sen naživu," a lidi na Forest Lawn Memorial Park, nejsou příliš rádi.

Podle zprávy, Forest Lawn se snaží udržet hrob přístupný co možná nejvíce lidem, ale to se chýlí ke konci.

Rep z Park řekl tisku, "díky těmto aktivitám fanoušků možná přestěhujeme hrob do Velkého mauzolea."

Michael Jackson chtěl mluvit s Bubbles , říká LaToya

13. července 2010 v 14:42 | Gossip♥
mluvit
Už je to více než rok co Michael Jackson zemřel. Měl nějaké zvláštní představy o tom, jak komunikovat se svým miláčkem šimpanzem 'Bubbles.'

Podle jeho sestry LaToya Jackson, se zpěvák snažil najít způsob, jak s Bubblesem mluvit.

LaToya vysvětlila: "Chtěl mu dát hlasivky a ptal lékařů 'Můžu mu zaplatit operaci, která mu k tomu pomůže, abych věděl co říká?'"

"Operace by asi ho zabili," dodala, také poznamenala, že Michael utratil tisíce a tisíce dolarů odborníkům a vše konzultoval s nimi.

Michael Jackson’s Bodyguards Reveal Secrets

13. března 2010 v 16:36 | Gossip♥
Je pryč skoro 8 měsíců, a podrobnosti o životě Michaela Jacksona odkrývají jeho bývalí bodyguardi.

V rozhovoru v "Good Morning America" - tři z bodyguardů Krále Popu se posadili a hovořili o velmi soukromém životě Jacksona.

Bodyguardi, kteří byli se zpěvákem přiznali, že se stali "víc než jen zabezpečení", jak cestovali s Jacksonem a jeho dětmi po celém světě.

Během rozhovoru svalnatí tři muži se usmáli a vzpomněli si, jak dobrým otcem Michael byl, jeden z nich říká, že děti mu neustále říkali: "Miluju tě, tati," a dodal, že děti byly stejně jako on normální a velice slušní .

Strážci také odhalili, že pevně věří, že jejich milovaný šéf nebyl pedofil.

Michael Jackson’s Kids Accept Late Father’s Grammy

3. února 2010 v 21:51 | Gossip♥
Ach jo kéž by nikdy neumřel!

Michael Jackson: Top Yahoo Search for 2009

3. prosince 2009 v 15:47 | Gossip♥
M.J. se stal pro rok 2009 nejvyhledávnější osobou na serveru Yahoo. Mám z toho radost, ale zároven i smutek, protože, kdyby neumřel tak kdo ví jak by to dopadlo. I když už by měl za sebou pár svých koncertů v Londýně tak by to vyhrál tak jako tak=D. Doufám že jeho hudba s náma bude navždy a že tady ten humbuk není jen kvůli jeho smrti.

Jackson Kids: Keeping Up with Karate Regimen

12. listopadu 2009 v 16:10 | Gossip♥

Michael Jackson “This is It” Exhibition: Inside Look

27. října 2009 v 16:56 | Gossip♥
Tak v těchhle oblečcích měl můj milovaný Michael Jackson vystoupit na svých comebackových koncertech.
Jinak chci připomenout, že už zítra je premiéra dokumetu o M.J. ze zákulisí příprav právě těchto koncertů. Tak doufám, že se tam potkáme . Kdyžtak mě poznáte podle toho že budu mít na kabeli připnutý odznak s nápisem: I♥MJ.

Michael Jackson’s Will: Deemed Valid

22. října 2009 v 18:11 | gossip
It looks like the forgery concerns surrounding the late Michael Jackson's will have been put to rest, as his signature has been deemed authentic.

Back in 2002 the King of Pop was in New York City attending a protest when his will was said to have been signed in Los Angeles. But it was merely a case of mixed up location.

The witness to the signing mistakenly put "Los Angeles" on the document rather than "New York City," an honest mistake that does not invalidate the document.

Jackson's will left 40% of his estate to his mother Katherine Jackson, 40% to his children, and 20% to various charitable organizations.

No prostě je problém s Michaelovou poslední vůlí, kvůli místu jejího podepsání. Jestli to bylo v Los Angeles nebo v New Yorku. Jinak 40% svého majetku odkázal jeho mamce dalších 40% svým třem dětem a 20% samozřejmě na charitu. Michael zůstane nejlepší.
 
 

Reklama